Vrh D - 12.11.2012

Náše královna CH Issa a božský SC Zeus opět přivedli na svět nová koťátka. Porod byl pro Issu celkem rutinní záležitost, byl bezproblémový a jako zatím pokaždé rodila ve dne. Plánovaný porod byl na 12. listopadu 2012 a i tím se na den přesně trefila. Narodila se tři koťátka, všechna divoce zbarvená (barva Ruddy) a všechny jsou to kočičky.

 

Divona of Queen Bastet (barva ruddy)

kočička bydlí v Praze 4 

Diana of Queen Bastet (barva ruddy)

kočička bydlí v Praze 9    

Diké of Queen Bastet (barva ruddy)

kočička bydlí v Praze 7 

12.11.2012 - Po roce se naší Issince narodila tři koťátka ve vrhu označeném D. Všechna jsou divoce zbarvená (ruddy) a všechna jsou to kočičky. Jejich barva i vzhled jsou jakoby to byly jednovaječné, neb jsou od sebe téměř k nerozeznání, jen ta poslední v řadě narozená je mírně tmavší. Musím konstatovat, že se našemu kourovi Diovi mimořádně povedla, jak co se týká barvy tak i krásy. 

24.12.2012 - Kočičkám je šest týdnů a každé má váhu kolem 600 g. Jsou moc milé a i velmi mazlivé. Jejich hry nabývají na vynálezavosti a i na rychlosti.

25.12.2012 - Udělali jsme s nimi fotky. Fotografování je horší jak hlídat pytel blech. Nevydrží snad ani vteřinu v klidu, vše je zajímá a tak je napřed musíme společnou hrou utahat a to trvá více jak hodinu. Pak začínají být unavené a tak mezi tím co se chvilkově probírají děláme pár snímků. Na závěr jim na scénu dáme mamku Issinku a tak musí samozřejmě doplnit palivo, které před tím propálily. 

 

1 měsíc
19 dnů
1 měsíc
19 dnů
1 měsíc
19 dnů
1 měsíc
19 dnů

 
 10.2.2013 - Kočičkám budou za dva dny už 3 měsíce a hodně jim chutná, rychle rostou, hry  jsou stále divočejší a rafinovanější. Po jejich náročném programu se u nich objeví únava a tak si  tráví nedělní siestu. Na následném snímku je vidět nedělní siesta společně s otcem. 
 
1 měsíc
 16.2.2013 - Dnes si přijeli noví majitelé pro kočičku Divonu of Queen Bastet a odvezli si  jí domů. Divona nyní bydlí v Praze 4. Přeji jí krásný život a nové majitelce mnoho radostí a štěstí.
 
 22.2.2013 - Odjela s novou majitelkou do nového domova Diana of Queen Bastet. Diana nyní bydlí v Praze 9. Přeji Diance a nové majitelce mnoho radostí a štěstí. 
 
 1.3.2013 - Dnes přijela nová majitelka pro kočičku Diké of Queen Bastet a odvezla si jí domů. Diké nyní bydlí v Praze 7. Přeji jí krásný život a nové majitelce mnoho radosti a štěstí.